Strona glówna  •  Excalibur  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Rejestracja  •   Profil  •  50 ostatnich postów  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj 

BAP ARMY / anty system . 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Excalibur, 83-110 Forum Strona Główna -> Tworzysz, nagrywasz, odtwarzasz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor
Wiadomość
Jolly_88

PostWysłany: 19-07-2010 16:14   Odpowiedz z cytatem

ERROR

Ostatnio zmieniony przez Jolly_88 dnia 29-04-2014 17:47, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jolly

PostWysłany: 01-08-2010 13:38   Odpowiedz z cytatem

ERROR

Ostatnio zmieniony przez jolly dnia 04-05-2014 14:19, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PAZUR

PostWysłany: 04-08-2010 21:18   Odpowiedz z cytatem

Na wstępie to zapodam link do Twojej płyty w mp3 a nie wpierdolonych Wave'ach !!

http://www.pazurtupaka.pl/download/jolly_-_anty_system_z_przeszlosci_w_przyszlosc_2010.rar

Hej, hej - tu by nie wiem jaka bomba pierdolnęła to i tak pozostanie cisza ... Przecież sam o tym wiesz heh . trudno .

Po pierwsze: fajnie, że pociągnąłeś projekt do końca.
Po drugie: szkoda, że nie dopracowałeś.
Po trzecie: wiem w jakich warunkach to robiłeś
Po czwarte: w związku z powyższymi punktami moja wypowiedź będzie nie obiektywno - obiektywna :p Z skrajności w skrajność , z przeszłości w przyszłość, z nie obiektywizmu w obiektywizm czy tam chuj wie jak Wink

W każdym razie podoba mi się dobór bitów - wiadomo low bap itp. Trochę się z tego wybija bit "Siła serca" i dub w "Out" ale słuchając kolejny raz nie jest źle - wybicie robi pływanie jakości i głośności - to zresztą jest notoryczne = zmiana głośności bitów, wokali i kawałków całych - niestety na minus.

Część kawałków znam (wiadomo gdzie były nagrywane Razz ) więc do nich się nie odniosę - sam słyszałeś moje na ten temat zdanie - miały być na nowo nagrane ale zrobiłeś miks i zapodałeś. Spoko. Generalnie jak byś popracował to myślę, że byś dawał radę (jednak wiem, że chciałeś to zrobić tu i teraz więc trudno).

Kawałki są spoko - najlepiej wychodzi jak lecisz rapem rytmicznie ładnie wpasowując się w bit. Niestety w wielu kawałkach wypadasz z bitu (masz za długie wersy - chcesz zdążyć - finał wychodzi słaby. To samo teksty - początek spoko a później nie wiadomo OCB.

Jolly musisz mieć tą świadomość, że słuchacz może nie kumać o co tobie chodzi. Słuchacz się nie będzie zbytnio zastanawiał (szczególnie wtedy kiedy rap wychodzi z bit) i zrobi po prostu stop - nie będzie dociekał bo ma co innego lepszego do roboty np. kolację albo kąpiel Razz

Ja wiem o co Ci chodzi ale mimo wszystko niektórych wersów nie kumam zupełnie - nie mówiąc już, że czasem nawijasz słowa, które maja zupełnie inne znaczenie niż zdanie, w których je używasz.

Generalnie jako użytkownik internetu mam nerwa o to, że materiał zapodałeś w Wave a nie w mp3 i o to, że w nazwach plików zapodałeś jakieś pojebane symbole - naprawdę to na sam start utrudnia odbiór materiału.

Ale spoko - pierwszy kawałek całkiem git tak jak "anti system", "piękne rewolucje", "niska zagrywka", "szet w pszut" - fajny flow na początku - później niestety to o czym pisałem wcześniej.

Nietrafione zupełnie to użycie sampla z moim wokalem w "Fucken police" - raz, że to słaba nagrywka Wink ale dwa to, że nie postarałeś się o to, żeby sampel szedł w rytm z bitem. Drugie to twój free jako bonus - niestety tego nie idzie zupełnie słuchać.

Plusy są takie, że mimo wszystko przesłuchałem całą płytę i ... wrzuciłem ją jeszcze raz. Czyli źle nie jest.

Mam nadzieję, że nie obrazisz się za moją krytykę. Bym miał czas to bym Tobie poopowiadał przy piwku a tak jako do tej pory jedyny trzaskam litery na klawiaturze.

Gdyby było aż tak, źle to bym nie przerobił tego na mp3 i nie wrzucił Twojej płyty na serwer zapodając tutaj linka.

Generalnie masz oryginalne podejście i tematykę - to jest spoko - nie pierdolisz o hejterach, prawdziwym hip hopie, pierdołach itp tylko lecisz szczerze - jesteś stąd "tuż obok śmietnika" - no ten tekst jest zajebisty. Niezły dobór bitów. Jakiś swój klimat.

Masz potencjał i szkol to. Nowy track, który zapodałeś przed chwilą na forum pokazuje, że nawet potrafisz robić fajne melodyjne wstawki.

Fajnie, że działasz a nie siedzisz na dupie - tylko prośba dopracuj to - sam - albo z pomocą innych. Dopracujesz - nie pożałujesz - olejesz to - nie licz na poklaski.

Pozdrówki!

Link do płyty w mp3 (60 mb) http://www.pazurtupaka.pl/download/jolly_-_anty_system_z_przeszlosci_w_przyszlosc_2010.rar
jolly

PostWysłany: 05-08-2010 13:09   Odpowiedz z cytatem

ERROR

Ostatnio zmieniony przez jolly dnia 04-05-2014 14:04, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
jolly

PostWysłany: 05-08-2010 13:58   Odpowiedz z cytatem

chętnie uslysze jeszcze opinie innych Mr. Green Mr. Green

Ostatnio zmieniony przez jolly dnia 08-08-2010 17:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
PAZUR

PostWysłany: 07-08-2010 07:33   Odpowiedz z cytatem

Spoko ziom. To co stworzyłeś jest Twoje i nikt ci tego nie odbierze. Działaj dalej! Peace.

PS. Dzięki za pozdro z okładki Smile
musi

PostWysłany: 10-08-2010 14:34   Odpowiedz z cytatem

dobrze że Ziuto to przerobiłeś mam już na dysku i jak tylko przesłucham coś napiszę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Excalibur, 83-110 Forum Strona Główna -> Tworzysz, nagrywasz, odtwarzasz Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Opcje 
Zezwolenia Opcje
Kto jest na Forum Nie możesz pisać nowych tematów