Strona glówna  •  Excalibur  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Rejestracja  •   Profil  •  50 ostatnich postów  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj 

Noybis - "Powiedz w czym nadzieja" 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Excalibur, 83-110 Forum Strona Główna -> O muzyce mego miasta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor
Wiadomość
Noybis

PostWysłany: 18-02-2007 18:03   Odpowiedz z cytatem

Bracia i Siostry...Panowie i Panie... Pragnę powiadomić że zostałem szczęśliwym ojcem...Matką jest Muzyka, a dzieckiem jest ta płyta... Smile Mam nadzieję, że każdy tam coś znajdzie dla siebie... Miłego słuchania...

www.noybis.pl

lub

www.noybis.exfamilia.pl
macia

PostWysłany: 18-02-2007 18:19   Odpowiedz z cytatem

elo bracia i siostry powiem jedno na temat płytki noybisa " KAWAŁ ZAJEBISCIE DOBREJ ROBOTY " polecam i powiem że warto przesłuchac !

NIC NIEDZIEJE SIE SAMO BEZ PRZYCZYNY MUZYKA NASZĄ DROGĄ TO NAJLEPSZE CO ROBIMY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PiTeK

PostWysłany: 18-02-2007 21:24   Odpowiedz z cytatem

zajebiscie ze tyle ostatnio sie robi w tym Tczewskim rapie a plytke juz sciagam
WaC

PostWysłany: 18-02-2007 21:29   Odpowiedz z cytatem

z chęcią ściągne i zgadzam się z Pitkiem... bez ziewania Wink

....... już w krótce Very Happy
musi

PostWysłany: 18-02-2007 21:40   Odpowiedz z cytatem

płyta bardzo mi się podoba dobrze że w końcu nagrałeś solo bo płyta jest bardzo osobista i to mnie jara świetnie się jej słucha wiadomo mam swoje faworyty inne mniej mi sie widzą ale jest to konkretna produkcja w jednej spójnej tonacji i klimacie poprzez bity które uważam że są zajebiste tknęły taką świeżość także duże brawa i ciesze sie Noybis że pokazałem ci wtedy co to jest RAP bless big up
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
McB
Administrator

PostWysłany: 18-02-2007 22:23   Odpowiedz z cytatem

Mam kilka faworytów, ogólnie płyta bardzo mnie pozytywnie zaskoczyła. Duży plus. Wypowiem może trochę kontrowersyjną opinię, ale to moje prywatne zdanie, które z biegiem czasu wiem, że się zmieni - na skutek wysłuchania (może zrobienia) nowych, nadchodzących projektów.

Płyta daje w pysk "starym lisom"! Do roboty! Smile

Aż chce się działać dalej i robić więcej. Moją największą perełką jest remix kawałka "cholerny czas" na bicie Ivana.

Dalej: najbardziej się wkurw...ilem na to, że taka lipa wyszła z moim remixem. Będę się mocno bronić bo to nie z mojej do końca winy. Szkoda, byłby większy kontrast.

Więcej nie dodam, bo to produkca "na którą brakuje słów" Smile

Albo skuszę się na koniec o coś jeszcze. Słowo do Tenka, Ivana, reszty (z tego forum też)...

Apeluję o mniejszą dawkę plastiku z USA. Może kogoś to chwyta, ale mnie nie. Znam "trendy" i to właśnie przez nie robi się w tej muzyce źle. Nie do końca jest tragicznie, ale używanie na siłę sampli rodem ze stajni Scotta Storcha, Timba i wielu innych staje się dla mnie nudne. Dobrze, że na płycie jest różnorodność. Ok, kończe opinie, która wzięła się również z zainteresowania Waszymi wcześniejszymi produkcjami.

Słowo do Ziuta: progress, słychać nowe techniki, pozdrowienia i wracaj do zdrowia.

p.s. używanie emblematów/avatarów np. Reasona mnie irytuje. Nie róbcie wioski, bo psujecie wizerunek czemuś co wydaje wam się znane! "Biciwa"? Co to jest, forum hh.pl?

Ostatnio zmieniony przez McB dnia 18-02-2007 22:47, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Noybis

PostWysłany: 18-02-2007 22:40   Odpowiedz z cytatem

Ogólnie jest tak... Ta płyta rzeczywiście jest bardzo osobista i ja też się cieszę Musi ze pokazałeś mi wtedy co to jest RAP. Mam przynajmniej teraz co kochać.. Smile ... Głównym celem tej płyty jest to by ruszyć Was drodzy bracia i siostry do działania bo wkurzało mnie już to że co chwilę słyszałem że coś tam powstaje, coś gdzieś robi a i tak nic nie powstawało albo nagrywanie po jednym...po jednym... i gdzieś tam wrzucanie... Nie mówię że to takie tragiczne ale ile można??? Wiem po prostu ile ludzie mają w sobie potencjału i smutno mi że tego nie wykorzystują... Sam zmarnowałem trochę w życiu i ... Nie chcę tego więcej... Także działać...działać... KUR...Jak ja sie cieszę że już jest ta płyta...Nie macie pojęcia... Nie długo jeszcze dorzucimy okładeczkę na stronkę i już w ogóle będzie miód... PZDR
STR

PostWysłany: 19-02-2007 11:56   Odpowiedz z cytatem

Jak usłuszałem w całości płytę to jeszcze bardziej doceniłem tą produkcję, ciesze się że tak to wszystko wyszło Smile ciesze się że mogłem pomódz w produkcji tego konkretnego projektu!
pozdro
Powrót do góry
bykvc

PostWysłany: 19-02-2007 20:11   Odpowiedz z cytatem

co tu duzo mowic plyta zajebista dobre bity dobre rymy poprostu konkret:)Smile
Powrót do góry
KRS-tian
Administrator

PostWysłany: 19-02-2007 21:33   Odpowiedz z cytatem

Pierwsze slowo ktore mi sie cisnie na usta to-DZIEKUJE.Przytocze tu slowa Martina L Gore:
"And I thank you for bringing me here
For showing me home
For singing these tears
Finally Ive found that I belong here".
Sa chwile zastanowienia w ktorych czlowiek nie wie gdzie jest, do ktorego miejsca nalezy.Bedac daleko od naszych najblizszych mamy ich o wiele wiecej.Tym bardziej ze zyjemy w kraju gdzie materializm jest wszechobecny i mozna sie zagubic.Dlatego dziekuje za ta plyte.Przypomina o tym gdzie jestem i jaka jest moja droga.
Musialbym napisac dluuugi felieton zeby opisac co czuje i co slysze ale mysle ze pare slow wystarczy.
Padlo pytanie "Powiedz w czym nadzieja?", czuje ze czesciowo znam odpowiedz:
Nadzieja w naszym tczewskim rapie.Oj Noybis brachu dales nam kopa Wink .Nadzieja w producentach bitow-wszystko plynie jak powinno a niektore z nich sa poprostu genialne.Nadzieja w naszym kochanym Rasta producencie-juz nie musze wracac Very Happy .Wszystko cyka lepiej niz w niektorych amerykanskich produkcjach hehe.W koncu nadzieja w naszych DJ-ach (az sie zarymowalo Smile ).10 lat czekania na skrecze i dzwieki z winyli w pizdu.
Nie pamietam ktora plyta mnie tak ostatnio zajarala...
"Nic nie mielismy teraz juz wiele mamy TCZEWSKI HIP HOP coraz bardiej wyjebany !!!"

PS.Szkoda tylko ze nie uslyszelismy zadnego "nie plastikowego rodem z USA" bitu jednego z naszych producentow.Ale to nie do konca z jego winy Razz Very Happy Wink .
Pitek jak bedziesz pracowal kilka lat na Reasonie to bedziesz mogl sobie wrzucic awatara Very Happy Laughing Razz

Ostatnio zmieniony przez KRS-tian dnia 21-02-2007 08:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
IWAN

PostWysłany: 19-02-2007 22:14   Odpowiedz z cytatem

Po tych wszystkich powyższych wypowiedziach napisze od siebie tylko tyle, że dla mnie ta płyta jest mistrzowska !!! i ja również się cieszę, że mogłem pomóc przy jej produkcji... Gratuluję Noybis !!! Odwaliłeś kawał dobrej roboty! Wyrazy szacunku należą się także Ras Ziutowi, STR'emu, Tenkowi, Czajemu (jak źle odmieniłem to sorry Smile ) oraz osobom, które wokalnie jako goście dorzucili swoje 3 grosze do tego projektu!

PS. Dzięki Panie Administratorze Cool za porady dotyczące produkcji bitów. Postaram się wziąć to pod uwagę w swoich dalszych zmaganiach. Smile

I.V.N.
Powrót do góry
ZKMD36

PostWysłany: 19-02-2007 23:01   Odpowiedz z cytatem

SIEMANKO NOYBIS -----SLUCHALEM I SLUCH..............I SLUCH............I SLUCH.............................i powiem SPOXSPOXSPOX ------------------------------- podoba mi sie ----------------------------

http://www.myspace.com/zkmd36
Powrót do góry
kula

PostWysłany: 19-02-2007 23:11   Odpowiedz z cytatem

Czekałem na tą płytke bo wiedziałem że to będzie dobra rozkmina i sie nie myliłem.Daje do myslenia i przedewszystkim daje kopa w dupe,daje motywacje.Nie będe pisał o faworytach bo póki co tylko raz przesłuchałem płytke ale numer"w mej pamięci" mi utkwił w głowie.Jeśli chodzi o mix i mastering to Ziutek brawo!!Skrecze dodają płycie klimat i wogóle ta nowość w tczewie:)Na temat bitów nie bede sie wypowiadal z wiadomej przyczyny...
Gościnne udziały tez jak dla mnie zaskoczenie pozytywne.
Brakuje tu tylko czegos od Pana Maćka co by nadało jeszcze lepszy klimat...
Myśle,że zaczął sie dobry czas dla tczewa,nowa era?
Płytka na plus oczywiście.
Piona!
Noybis

PostWysłany: 20-02-2007 00:33   Odpowiedz z cytatem

Berwi co to znaczy ze nie musisz wracać...Wszyscy musicie wrócić... Musimy przecież zrobić jeszcze kulturę no a Ziutek biedak jest chorowity i Smile nie da sam tu rady z Nami wszystkimi... Praca nad tą płytką tak Go wymęczyła że musiał biedaczysko wyjechać na trzy tygodnie odpocząć... Wink Tak na poważnie... Wiem że już nigdy nie będzie tak jak było do końca... ale i wiem ze jeszcze długo BĘDZIE... Dzięki też za radę... Wrzuciłem to jednak na net i chyba dobrze ponieważ od niedzieli (od ok 18ej) do teraz płyta ma 267 ściągnięć... Nigdy by tak szybko się nie rozeszła w takiej ilości... Niedługo dorzucę też okładkę do pobrania i wtedy już będzie kropka nad i postawiona... Na okładce zamieściłem też parę słów od siebie... Na koniec tego wpisu chcę dodać jeszcze jedną rzecz do Ivana i do reszty współtwórców ... (do wujków tego materiału)... co by mi dało to że napisałem te teksty, gdybym nie miał bitów?! Co by mi dało to, że miałbym bity i teksty gdybym nie miał gdzie tego nagrać?! Co by mi dało to że nagrałbym ten materiał jakby nie miał kto tego "obrobić"?! I tak długo można... A zmierzam do tego że to NASZA dobra robota i dziękujmy nie tylko sobie ale i słuchaczom, którzy chłoną to bo czym by była ta płyta bez nich?! ELO...
ŁOKE

PostWysłany: 21-02-2007 23:23   Odpowiedz z cytatem

DOBRE DOBRE I TEN REMIKS CHOLERNY CZAS!!!RRRRRRRRRRR
systempalecreka

PostWysłany: 23-02-2007 20:51   Odpowiedz z cytatem

Pytanie, jest odpowiedz,w Nas nadzieja Tkwi...(a teraz wszystko zamieszcze w malej pigulce )i kolejny czlonek rodziny uswiadamia mi po co zyje, dlaczego zamienilem x lat temu gitare na mikrofon,po to by ludzie uslyszeli mego glosu ton, by znow na chwile mogli o nim zapomniec, by Nasz brat mogl nagrac taki material, po to zebym w koncu zrozumial ze powinienem robic to co robie najlepiej....jak i moj brat Krystian, dziekuje za wlozone serce,prawde i Twoj talent ktory zmaterializowal sie na tej plycie i moc tchnie w nie jedna martwa czy podumierajaca dusze...a reszta lezy w moich, Twoich, Waszych rekach. Gratuluje

Ps.W miare sluchania apetyt rosnie,serce bije mocniej a Excalibur familja jest na zawsze..., na zawsze w moim sercu...
Pozdrawiam Braci krwi tzn. muzyki
Noybis

PostWysłany: 24-02-2007 10:13   Odpowiedz z cytatem

Każde Wasze słowo drodzy bracia i siostry jest dla mnie zajebiście ważne... Czy to pozytywne czy negatywne...przyjmuję je każde... Szkoda tylko że mało jest komentów ludzi, że tak to ujmę, z poza Naszej Familii... Pewnie przeszkadza co niektórym to ze trzeba się logować i to za dużo roboty ale... oby się to podejście zmieniło i czekam na szczere słowa od każdego kto ma jakiekolwiek zdanie na temat "Powiedz w czym nadzieją..." ...
WaC

PostWysłany: 24-02-2007 11:32   Odpowiedz z cytatem

Rozumiem Noybisa żeby chciał usłyszeć każdego zdanie...
Więc skłamałbym gdybym powiedział że mi się nie podoba nie bez powodu tczew sie jara tą płytką jak już wiele osob wpominało i sam to potwierdziłas słychać że płytka jest bardzo osobista i ma dużo przekazu w sobie, dobrze dobrani ludzie na feat.'y na moje sprawdzili się w 100%, oczywiście Ziut mix i mastering zrobił bdb na moje amatorskie ucho, do bitów też widze że masz dobre ucho bo byle czego nie wybrałeś Smile ogólnie mówiąc znowu powtórze to co było wcześniej pisane dałeś niezłego "kopa" wszystkim mc i dobrą nute słuchaczom...
Odemnie gratulacje dobra robota z chęcią jej słucham oby do przodu...

EmA!

peace...

P.S. Jeszcze część osób jej dobrze słucha żeby ją skomentować napewno i jeszcze z tego co mi wiadomo część jej nie ma więc staram się im ja dostarczać Wink
PiTeK

PostWysłany: 24-02-2007 11:50   Odpowiedz z cytatem

a ja nie zmieniam niczego na nic tez gram na gitarce i robie beaty akurat to mi sie przyda:Pdobra na temat plyty bardzodobre rymy ale tenk poszedl na latwizne a IVN juz sie postaral to widac:P:Dpozdro a ogolnie plytka dobra pozdro:P
Noybis

PostWysłany: 24-02-2007 11:57   Odpowiedz z cytatem

Podziękowania będą na okładce...jednak i tutaj chcę podziękować każdemu kto będzie tą Naszą płytę rozpowszechniał aby mogła jej posłuchać jak największa ilość słuchaczy... Dla Was - ELO!
kula

PostWysłany: 24-02-2007 13:57   Odpowiedz z cytatem

Płytka poszła poza Tczew...i została równie dobrze oceniona jak tu;)
Za Tobą Noybis pójda inni,pójdą...
Każdy kto ma muzyke w sercu i nią żyje wie że to prawdziwy i szczery przekaz...
elo
epson

PostWysłany: 24-02-2007 14:07   Odpowiedz z cytatem

Przesłuchałem tą płyte 2 x może mało(napewno małoSmile). Moge jednak powiedzieć ,że to naprawde bardzo dobry materiał.
1.orinalny flow ;
2.kawałki maja sens, płyta nie jest to monotonna ;
3.kawałki wydane nie pojedynczo ale w całości ;
4.napewno bede wracał do tej płyty co jakiś czas ;

[/url]
Powrót do góry
Noybis

PostWysłany: 25-02-2007 01:12   Odpowiedz z cytatem

Jednak powiem Wam jedno...Dla mnie i tak najlepszą produkcją jaka została zrobiona przez artystów z TCW i kiedykolwiek ujrzała światło dzienne do tej pory to Berwi/ Ras Ziut - "Korporacje"...
getap

PostWysłany: 25-02-2007 09:39   Odpowiedz z cytatem

Czytając wasze komenty troche trudno mi napisac opinie(nie dlaego ze nie mam zdania, ale nie znam sie na mzyce tak jak wy jestem tylko zwyklym odbiorca) nie znam was tak jak wy znacie siebie i nie mieszkam w Tczewie tylko daleko na południu ; )

Produkcje Tczewskie dawno zagoscily w moim sercu i promuje was jak tylko moge nie znam ludzi z mojego miasta (8 tys mieszkancow ;p) ktorzy nie slyszeli by wyzej wspomnianych "korporacji: albo produkcji excalibura nie wspominajac Ras Ziuta ktory pokazal i wprowadzil mnie w wasze podziemne imperium -.- wasze utwory nie jeden raz puszczalem na przerwie w szkole (liceum;p) i nie spotkalem sie z glosem krytyki bo takiego hip hopu juz nie ma (albo ja nie orietnuje sie w podziemiu).

Płytka Noybisa to coś naprawde wyjątkowego, pełen przekaz myśli płytka można powiedziec naprawde prywatna takie mam odczucia. Mam głeboką nadzieje, że rodzimych pordukcji bedzie jeszcze wiecej bo nic mnie tak nie cieszy jak news od ziuta, że powstało coś nowego. Licze na was (i na Noybisa zeby juz robil druga plyte Very Happy) zebyscie tworzyli bo kazdy z was ma swoj styl uzupelniacie sie. Wariacki styl Gajusa, Przemyslane texty Berwiego, zajebiste rymy Memka, Niepowtaralny styl Ras Ziuta to wszystko komponuje sie w jedno dlatego jestescie familią. Wielki szacun i powodzenia w produkcjach Very Happy Podpisał: skromny słuchacz z południowej polski -.-" Big Up !
Powrót do góry
lisek

PostWysłany: 25-02-2007 13:12   Odpowiedz z cytatem

Elegancka płyta. Szkoda że tak mało ludzi wie co się dzieje w Tczewie...
Powrót do góry
PiTeK

PostWysłany: 25-02-2007 16:50   Odpowiedz z cytatem

ale w innych miastach jest cieplo przyjmowana Razz i dobrze bo solidny rap powinien byc tyak odbierany ;P
Noybis

PostWysłany: 25-02-2007 20:56   Odpowiedz z cytatem

Panowie i Panie... Minął tydzień... Pękło 500 pobrań... To dzięki Wam - DZIĘKUJĘ!!!
Ania

PostWysłany: 01-03-2007 20:07   Odpowiedz z cytatem

Co tu dużo mówić... Marcin gratuluje naprawde dobrej płytki Smile
Pozdrofffki
Powrót do góry
diego

PostWysłany: 02-03-2007 22:36   Odpowiedz z cytatem

nadziej to my i tylko my pamietajcie o tym ludzie ci ktorzy sa z z nami od zawsze wiedza o co cho
badz wierny temu co dla ciebie najwazniejsze bo dla mnie najwazniejsi sa moi przyjaciele a dla ciebie ???????moze ktos ma inne zdanie he!!!!!!!i tacy sie znajda
nika

PostWysłany: 05-03-2007 13:28   Odpowiedz z cytatem

nooo fajna plytka Smile musialam kilka razy sobie przesluchac zebym cokolwiek mogla napisac he.. generalnie to na plycie jest jeden kawalkiem ktorym tak fest sie zajarałam.. "marsz slowa". przeswietny bit i eleganckie zwrotki. w "w mej pamieci" bardzo podoba mi sie twoja zwrota.. w "tak duzo tego" genialny sampel! Very Happy kawalek tez jest dobry, dobry Very Happy .. nie podoba mi sie "zmieniam zle nawyki" i "droga po starych smieciach" no ale tak podsumowujac to co tu duzo mowic.. plytka jest dobra Smile ale miejscami, w niektorych kawalkach masz takie flow niepewne.. tak jakbys jechal jechal i mial sie zaraz nie pomylić... takie jest moje odczucie he Smile ale ogolnie fajnie sie slucha Razz zroznicowany klimat, wiec nie jest monotonnie. pozdro noybis Smile

aaa.. ziuta zwroty.. mega po prostu Smile jak dla mnie to najlepsze z tych ktore kiedykolwiek slyszałam Smile

tyle ode mnie Smile
ivan

PostWysłany: 07-03-2007 13:44   Odpowiedz z cytatem

elo zajebista plyta jaka slyszalem od x czasu w te.ce.zet.e.wu podziemiu pozdro noybis i dziekowa za feturing ema Very Happy Very Happy
PAZUR

PostWysłany: 15-03-2007 11:16   Odpowiedz z cytatem

Witam. Cieszy mnie bardzo pozytywne odebranie tej płyty. Skończyłem miksować wszystko tuż przed samym wyjazdem i jak siedziałem w pociągu to miałem wątpliwości czy czasem czegoś niedopatrzyłem czy czegoś nie spieprzyłem ale słuchając płyty kilkanaście razy w sanatorium na discmanie doszedłem do wniosku, że nie jest tak źle Wink
Przeczytane komentarze także utwierdzają mnie w tym zdaniu.
Pomijając sprawy techniczne i obiektywnie patrząc jara mnie ta płyta. Przedewszystkim jest spójna - od początku do końca słucha się jej dobrze a do tego fajne różnorodne bity. I to jest dla mnie wielkim plusem, że udało się Noybisowi nagrać płytę na producenckich bitach a nie na kradzionych. Dla niektórych to nic takiego dla mnie to dużo znaczy - po pierwsze pozwala beat-maker'om pokazać się szerzej, usłyszeć w końcu wokale na swoich bitach ale przede wszytstkim zmotywować się do dalszego rozwoju.
Padła tu krytyka poziomu i stylu bitów. Ja nie słyszę tu wtórności czy u Tenka czy u Ivana. Na płycie Noybisa są rożne klimatowo bity. Dodam jeszcze, że część bitów to nie są nowe bity i dodam, że Noybis miał w czym przebierać bo bitów dostał na dobre 3 albumy !!! Dlatego oceniać Ivana i Tenka tylko po tej płycie nie ma co bo przecież to Noybis wybrał bity, które mu najbardziej podpasowały.
Osobna sprawa to jakość bitów ale o tym juz rozmawiałem i z Tenkiem i z Ivanem i mam nadzieje, ze pod tym względem może być tylko progres.
Szkoda, że zabrakło remixu McB ale to naprawde nie z jego winy się stało. Pewien chochlik producencki się wkradł wcześniej nie zauważony. Sprawa była na tyle poważna, że mało brakowało a trzeba by było powtórzyć nagrywki do 4 kawałków !! ale, że ja nie zasnę jak się nie dowiem jak rozwiązać problem więc udało się pomyślnie zakończyć miks. Niestety niemożliwe już było dla McB podłożyc wokale do swojego remixu.
Przekonaliśmy się jak bardzo ważne jest prawidłowe kodowanie dźwięku i tempo w kHz (pamiętaj zawsze o tym Tenk i wszyscy inni - jeśli się wypuszcza mixdown na Wave to tylko i wyłącznie WAVE 44.1 kHz PCM !! Wink to samo tyczy się nagrywanego dźwięku).
tak jak pisał McB to z pewnością ta płyta da kopa "starym lisom" he he. Mnie dała i lece ze swoją płytą.
Noybis progres i nowe oblicze bo przecież przyzwyczailiśmy się do specyficznego stylu H.R.N.A i bitów Kłosa. Tak jak pisała Nika są gdzieś potknięcia ale Noybis zdaje sobie z tego sprawę i z pewnością na następnym materiale juz do tego nie dopuści Smile
Podobają mi się teksty, Noybis z pewnoscią jest tym raperem, którego słucha się z uwagą i cieszę się, że zdecydował się na solo.
No cóż mam dużo do powiedzenia na temat tej produkcji ale Noybis juz o tym wie a tu na forum choćbym jak najbardziej obiektywnie się wypowiadał to będąc realizatorem tego albumu i będąc złączonym emocjonlanie z tym materiałem to dla wielu każde moje zdanie bedzie subiektywne Wink
Także zachęcam innych. którzy się jeszcze nie wpisali do wyrażenia swojego zdania.

Cieszy mnie ilość ściagnieć tej płyty - oby było więcej. powoli wracam do normalności bo kiedy Wy z ciekawością ściągaliście płytę Noybisa to ja sobie siedząc i rozmyślając w tym miejscu:

oglądałem sobie taki widok Wink :

Pozdrówki !!! BIG UP !!!!!!!!
Noybis

PostWysłany: 16-03-2007 15:00   Odpowiedz z cytatem

Ha Ha Ha ... Witaj BRACIE w domu!!! cieszę się że już jesteś i trzeba niedługo opić w końcu tą produkcję bo uciekłeś mi zaraz po jej skończeniu... Wink ... Brakowało Cię Ziut ... Dzięki też za wpis tutaj i nie ważne jak to ludzie odbiorą... Twoje zdanie jest szczególnie ważne dla mnie... Tutaj jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI Ziut za pomoc w realizacji tej płyty bo jak już pisałem wcześniej są wujkowie tego dziecka ale Ty jesteś jej Ojcem Chrzestnym Smile ... Przy okazji tego wpisu tak trochę odbijając od tematu chcę Was poinformować że JEST DO POBRANIA OKŁADKA DO "Powiedz w czym nadzieja..." - oczywiście na www.noybis.pl ... Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany otrzymaniem płyty w formie fizycznej wraz z okładką a nie ma możliwości ściągnąć płyty i okładki (wydrukowania) to proszę się kontaktować ze mną na noybis@o2.pl i się dogadają Smile ... ELO
kurokial

PostWysłany: 30-10-2007 19:06   Odpowiedz z cytatem

bardzo udana plyta rowniez na wydanie profesjonalne zasluguje Smile pozdro
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Excalibur, 83-110 Forum Strona Główna -> O muzyce mego miasta Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Opcje 
Zezwolenia Opcje
Kto jest na Forum Nie możesz pisać nowych tematów