Strona glówna  •  Excalibur  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Rejestracja  •   Profil  •  50 ostatnich postów  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj 

Najważniejsze informacje o Exfamili 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Excalibur, 83-110 Forum Strona Główna -> Wszystko o Ex...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor
Wiadomość
TPAG

PostWysłany: 11-01-2008 17:47   Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje taki maly referat o ulubionym/najczęściej słuchanym przeze mnie zespole-wybralem Excalibur. Very Happy
Jakby ktoś mógł napisac:
-rok powstania zespołu
-ilośc wydanych płyt
-największe osiągnięcia
-ciekawostki dotyczące zespołu
-skład osobowy (niekoniecznie)

Myślę że jakiś dobry chłopak mi pomoże Very Happy

Z góry dzięki Very Happy

Pozdrawiam! Cool

Ostatnio zmieniony przez TPAG dnia 28-02-2008 13:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
memyselfandi

PostWysłany: 15-01-2008 11:53   Odpowiedz z cytatem

Z tych wszystkich pytan to chyba ci moge ciekawostki tylko podac i to tez niebardzo bo napewno sie nie nadaja na referat Laughing .Reszta jest blizej nie okreslona czyli:
Zespol (jesli tak mozna go nazwac Very Happy ) pod nazwa Excalibur powstal okolo 99 roku.
Wydal (nie wydal Very Happy ) 3 plyty a w sumie dwie pod nazwa Excalibur.
Njawiekszym osiagnieciem bylo i jest tworzenie i krzewienie Kultury Hip Hop w naszym miescie -choc nie tylko.
Sklad osobowy-zmienny i nie do konca okreslony, choc dwoch z nas od zawsze bylo tymi ,ktorzy to wszystko w glownej mierze napedzali...
Mysle ze na referat to sie nie nadaje. Wink .
Jesli chcesz napisac cos konkretnego co by zainteresowalo twoja nauczycielke napisz o Kulturze Hip Hop ,ktorej jestesmy nieodlaczna czescia i o ktorej powstalo mnostwo referatow ,ksiazek ,filmow itd itp.O ktorej w Polsce garstka ludzi ma pojecie.O ktorej jest tyle niedomowien i stereotypow.A ktora to wielu ludzi wrecz nienawidzi ,a kolejnych wielu ja kocha i jest jej integralna czyli nie rozerwalna czescia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Excalibur, 83-110 Forum Strona Główna -> Wszystko o Ex... Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Opcje 
Zezwolenia Opcje
Kto jest na Forum Nie możesz pisać nowych tematów