Strona glówna  •  Excalibur  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Rejestracja  •   Profil  •  50 ostatnich postów  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj 

Stare nagrywki MFH (M.F.H. Klan 96-99) i inne 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Excalibur, 83-110 Forum Strona Główna -> Wszystko o Ex...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor
Wiadomość
kula

PostWysłany: 31-01-2007 10:46   Odpowiedz z cytatem

Witam.Czy istnieją jakieś nagrania MFH pozatymi które są zamieszczone w dziale audio?Czy to jest cała płyta"ze skrajności w skrajność...?Jeśli nie to zapodać linka!!

Proszę zamieszczać poprawnie działające linki. Link do "fotka.jpg" nie działa - zdjęcie nie istanieje lub ma inną nazwę. McB
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PAZUR

PostWysłany: 03-02-2007 00:08   Odpowiedz z cytatem

Jak pozbieram wszystkie numery z różnych lokalizacji to będzie ziom. To samo mam z kawałkami co z okładką z tej płyty. Dam znać i Tobie Młody Jolly też he he he pozdro
KRS-tian
Administrator

PostWysłany: 03-02-2007 00:25   Odpowiedz z cytatem

Z tego co widze brakuje 5 kawalkow, i mysle ze niedlugo dzieki pomocy WIELKIEGO administratora sie pojawia.Specjalnie dla koneserow hehe.
PAZUR

PostWysłany: 03-02-2007 00:30   Odpowiedz z cytatem

Mi brakuje jeden i on gdzieś jest i go musze zlokalizować. Miałem całą płytę audio - niestety jest tak porysowana, że masakra - a i tak ją zgrałem dzięki MusicmaxJukebox - niezastąpiony program Twisted Evil ale są cięcia i są tak często, że się nie da słuchać. No ale co to ja jestem temu winny i tyle bo nie zgrałem wcześniej a przeprowadzki i inne okoliczności doprowadziły, że płyta została zdewastowana. Kuuuurwa mać na allegro dostał bym dziś za nią jakieś 10 baniek ooo JAH jebnij mnie prosze ........... Embarassed Shocked Arrow Rolling Eyes
KRS-tian
Administrator

PostWysłany: 03-02-2007 13:01   Odpowiedz z cytatem

bede tu linki wrzucal to nie bedzieburdelu:)
oto pierwszy kawalek na "Ze skrajnosci w skrajnosc MFH 96-99"
www.berwi.exfamilia.pl/uprogunowejery.mp3
kula

PostWysłany: 03-02-2007 19:41   Odpowiedz z cytatem

Tak myślałem że jest wiecej tego Laughing Kuurwa takich bitów juz nikt nie robi!! Sad Czekam na kolejne numery Very Happy To forum to zajebista sprawa tego brakowało Cool Elo
STR

PostWysłany: 03-02-2007 20:58   Odpowiedz z cytatem

Nooo, jak to przesłuchałem to poczułem tą zajawkę Very Happy w tym dzisiejszym "wielkim" hiphopowym świecie brakuje tej zajawki Exclamation jest schizooooowe...
pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bykvc

PostWysłany: 04-02-2007 11:10   Odpowiedz z cytatem

zapomniales krystian chyba o j-zoo 1 hehe ale nie wiem czy ty to jeszcze masz Smile) ja gdzies mialem na kasecie ale ja gdzies wciełoSad(
Powrót do góry
bykvc

PostWysłany: 04-02-2007 11:20   Odpowiedz z cytatem

moze nie ten temat bo powinno sie to znalesc w zapomnianych kawalinach Smile ale napewno kawalek mfh ktory byl nagrany a nie wydany SmileSmile berwi wie o co chodzi:)
Powrót do góry
kula

PostWysłany: 04-02-2007 13:28   Odpowiedz z cytatem

Właśnie...ma ktoś j-zoo 1?
KRS-tian
Administrator

PostWysłany: 04-02-2007 23:26   Odpowiedz z cytatem

spokojnie , pokolei Wink
kawalek nr 3:
www.berwi.exfamilia.pl/hooligangsta.mp3
KRS-tian
Administrator

PostWysłany: 05-02-2007 16:10   Odpowiedz z cytatem

www.berwi.exfamilia.pl/prawda.mp3
www.berwi.exfamilia.pl/nanaszejulicy.mp3
www.berwi.exfamilia.pl/jzoo.mp3

Niema okladki wiec napisze kolejnosc:
1 Wjazd
2 U progu nowej ery
3 Zaspiewajmy bracia razem
4 Hooligangsta
5 Na naszej ulicy
6 Wladcy rejonu
7 Prawda o hooligans 2
8 Niech tak bedzie
9 Zmieniam bieg
10 Lato 97
11 Zalegalizacje
12 To jest to cos
13 Wyjazd (ktory sie gdzies uchowal na jakiejs kasecie:)
Bonus -Jagielly zoo

W tej kolejnosci sie najlepiej slucha.O tym jak plyta byla robiona to mozna ksiazke napisac:).Klawisz Yamaha dla starszych dzieci plus mikrofon za 30zl, do tego metoda prob i bledow na swiezo kupionym komputerze.Powiem tylko jedno-do dzis jej klimat powala nie jednego z nas....
kula

PostWysłany: 05-02-2007 17:07   Odpowiedz z cytatem

No i wkońcu mam j-zoo czesc pierwsza...Smile i cała płytke,hehe jakościowo słaba,poziom wiadomo;Wink) ale oddaje klimat i dobrze że sie zachowały te kawałki:)
Ulica Jagiełły teraz?ha teraz tu młodzi biegają i podciagaja nosem na fecie,niektórzy udają gangsterów bo posiedzieli troche,chodza krzycza Arka Gdynia ale to wszystko jest sztuczne jeden drugiemu by sprzedał kose za 10 zł zresztą to widać i to jest oczywiste...A wracajac do tych kawałków to juz sa historia 83-110 podziemia,a i będą nią za nastepne 10 lat nie inaczej:)
Bo dom budowany na piasku nie przetrwa długo,a ten zbudowany na skale będzie stał przez długie lata...rap robiony na biznesie,pogoni za sławą po niedługim czasie sie rozwali,a rap budowany na korzeniach,robiony powoli,robiony z pasją przetrwa jak ten dom budowany na skale...

"rap z krwi i kości kierowany do mniejszości bo większość ma lipe..."

Elo z Jagiełły blok 5
AG1929

PostWysłany: 21-06-2007 11:21   Odpowiedz z cytatem

Witam. mam pytanie odnosnie dwoch kawalkow MFH: 1.Płaca & 2.Dzieciaki ....sa to bardzo konkretne kawalki ktore ostatnio wyszly w '97.r na skladance "zakazane piosenki"....... jesli jest mozliwosc to bardzo prosze do nich o linki.
Powrót do góry
epson

PostWysłany: 21-06-2007 17:40   Odpowiedz z cytatem

wszystkie linki zanjdziesz na forum w inym dziale pilki ...
Powrót do góry
AG1929

PostWysłany: 22-06-2007 10:45   Odpowiedz z cytatem

dziekowka Epek.... w kawalku Płaca slychac pana D. dawno nie slyszalem tych kawalkow ...ogolnie to "grosz do grosza az uzbierze się caly kosz" hehehe.... pozdro z Akacjowej dla calej emigracji
Powrót do góry
KRS-tian
Administrator

PostWysłany: 15-02-2008 13:27   Odpowiedz z cytatem

Ta płyta to dla nas płyta legenda. Do dziś siadamy do niej jakbyśmy przenosili się w czasie i przeżywamy każdy moment jakby co dopiero została nagrana. Kiedyś z słuchaniem jej wiązał się cały rytuał. W każdy kawałek jest włożona maksymalna dawka energi co myślę słychać dość wyraźnie. Powstawała dość niezwyczajnie. Zaczęło się od nagrywania na kasprzaku, czy magnetofonie z małym telewizorem śpiewając i grając na klawiszu - wszystko na żywo jak na koncercie czy próbie. Z tego powstało demo, które nawet porozsyłaliśmy po wytwórniach. Odezwała się jedna z nich, ale chcieli żebyśmy nagrali kawałki pojedyncze na jakąś składankę. Odmówiliśmy. Po jakimś czasie kupiłem upragniony komputer i zaczęliśmy kombinować. Cała płyta została zrobiona na sound forge w wersji chyba 3 z wszystkimi przesterowaniami i metodą prób i błędów. W wczesnych wersjach tego programu nie można było cofnąć tego co się robiło, więc jak poszło, tak poszło. Dlatego jakość jest wręcz tragiczna, ale nie o to w tym chodziło. Okładki kolorowe sami stworzyliśmy i wydrukowaliśmy w jedynym wtedy sklepie w Tczewie, który posiadał kolorową drukarkę. Płyty kupiliśmy płacąc za jedną 5 zł i rozdawaliśmy ludziom. Po nagraniu jakiś 20 padła nagrywarka:D. Takie czasy. Mikrofon za 30 zł większość podkładów z klawisza, sample z kosmosu - bo nie bylo internetu, itd, itp... wiele by opowiadać...
systempalecreka

PostWysłany: 15-02-2008 17:10   Odpowiedz z cytatem

To były szalone czasy... sesja zaczynała się rano i często kończyła w nocy,ile Mamcia Krystiana musiała znieść takiego każdego dnia, te wszystkie dziwne dźwięki, te freestyle - dzięki jej Panie Boże za cierpliwość i za to że na wiele spraw podczas nagrań pozostawała głucha, ślepa i bez zmysłu powonienia Cool
(nie interesowała Nas oczywiście siatka szpiegowska jak kutas prosta hehe)

Stwierdzam że okres ten wywarł największy wpływ na mój rozwój mentalny i muzyczny(w 94roku zacząłem naukę w szkole muzycznej) a
improwizacje jakich dokonywaliśmy w muzyce a zarazem w życiu codziennym odzwierciedliły się tym, gdzie i kim teraz jesteśmy i jak wygląda Nasze życie...

Jestem wdzięczny że szalonego roku 1996 znalazłem się w miejscu gdzie

"...widzę lżejsze życie , nie wierzycie, nie wierzyłem kiedyś sam ze wchłonie mnie klan, to całe otoczenie piwniczne pomieszczenia gdzie jasne w ciemne sie zmienia...,przekraczanych wiele granic, wiele sytuacji za nic, wciąż to opisywałem wręcz w rajskim klimacie bity dopracowywane, TE CZASY SOBIE CHWALE I CHWALIĆ BĘDĘ STALE..." proste-słowa prosto z ulicy polecam-

pozdrawiam całe Jagiełły Zoo

system palec ręka

ex4live

Ostatnio zmieniony przez systempalecreka dnia 16-02-2008 09:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PAZUR

PostWysłany: 15-02-2008 22:37   Odpowiedz z cytatem

KEEP THE FIRE BURNIN' !!!

.
KRS-tian
Administrator

PostWysłany: 15-02-2008 23:41   Odpowiedz z cytatem

Tak jak mowisz Rasta i spalimy ten jebany Babilon!!!!:Very Happy
krystiaan

PostWysłany: 08-03-2008 07:43   Odpowiedz z cytatem

Ja tak nie na temat ...ale pozdorawiam Grasa i Berwiego od chłopaków z Wisełki .
Jeszcze raz dzieki za wkład wasz , w nasze codzienne powiększanie umiejetności Smile

,,...Trzymajcie sie tam na zielonych wyspach, żeby bańka z marzeniami nigdy nie prysła"
Powrót do góry
jolly

PostWysłany: 30-08-2008 16:03   Odpowiedz z cytatem

ERROR
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Excalibur, 83-110 Forum Strona Główna -> Wszystko o Ex... Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Opcje 
Zezwolenia Opcje
Kto jest na Forum Nie możesz pisać nowych tematów