Strona glówna  •  Excalibur  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Rejestracja  •   Profil  •  50 ostatnich postów  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj 

Naprzod!!! (mp3 + video) 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Excalibur, 83-110 Forum Strona Główna -> Wszystko o Ex...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor
Wiadomość
KRS-tian
Administrator

PostWysłany: 25-03-2007 09:07   Odpowiedz z cytatem

Jakos tak mam bardzo dobry humor po wygranym meczu Polaków i wieczorze w Irlandzkich pubach ze musza zakomunikowac, ze cos tam powstalo Smile.Kilka dni z naszym bratem Musim zaowocuje dwoma (a kto wie czy nie trzema) kawalkami i malym teledyskiem, takim na upamietnienie tych dobrych dni:D.Pozdrawiam wszystkich w kraju...brak was tu.....

Teledysk byl nagrywany na pelnym spontanie i troche malo materialu, ale wykorzystam pare nietypowych filmikow i zdjec i bedzie dobrze.Kawalek jest jakby to powiedziec ...rodzinny i teledysk bedzie wlasnie w takim klimacie.Dodam ze muzyka do kawalka jest od nieznanego producenta (amatora) ,ale przypasowala do tekstu ktory napisalem jeszcze bedac w Anglii i polecielismy z nim na predkosci.Kolejny spontan.Co do drugiego kawalka to jeszcze niewiadomo na jakiej plycie wyladuje ale juz wiadomo ze nie uslyszy go nikt za szybko.Czas cholerny...ale damy rade;) Wink

Excalibur Familia - Naprzód (mp3 + video):

Link, z którego można ściągnąć mp3: http://www.exfamilia.pl/mp3/down.php?id=excalibur_naprzod.mp3

Link, z którego można ściągnąć klip video: http://www.exfamilia.pl/mp3/down.php?id=excalibur_familia_-_naprzod_videoclip.zip
musi

PostWysłany: 11-05-2007 14:44   Odpowiedz z cytatem

No i w końcu jest moja pocztówka z Irlandii jak zawsze familijnie i cały się trzęsę Elo Ex Familia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PAZUR

PostWysłany: 11-05-2007 16:30   Odpowiedz z cytatem

No w końcu Smile Tak na teraz - dobry przekaz, miło mi Was widzieć Razz he he i dobrze, że więcej materiału filmowego jest. Bless !!
systempalecreka

PostWysłany: 11-05-2007 19:26   Odpowiedz z cytatem

Witam i życze milych wrażen artystycznych przy odbiorze, pozdrawiam gorąco calutką rodzine EX4LIVE zapraszam do nas Cool serdecznie
KRS-tian
Administrator

PostWysłany: 11-05-2007 21:53   Odpowiedz z cytatem

Musze tylko dodac ,ze nie wszystko jest dokladnie w rytm i nie dalo sie tego lepiej zrobic.wszystko bylo nagrywane na moim aparacie fotograficznym i niewiem czemu ,ale glos nie szedl w parze z obrazem przy niektorych filmach.Ciezko bylo to wszystko ustawic.Robilem to na Windows movie makerze i wiadomo jak on dziala.Ta sama historia co przy teledysku "Niech".
Kolejna sprawa to mielismy 5 dni na nagrania ,imprezy i zwiedzanie a i tak jakos poszlo;) .
Powiedzmy to samo co przy Mixtapie 83-110- bierzcie to takie jakie jest...
Naprzoooooood!!!!! Wink
bykvc

PostWysłany: 12-05-2007 10:05   Odpowiedz z cytatem

siemano wkoncu sie cos pojawilo z zielonej wyspy Smile
zajebisty kawalek no i klip

pozdrawiam ekipe ex4live!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PAZUR

PostWysłany: 12-05-2007 11:31   Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem kilkanaście razy i powiem, że jest bardzo spoko !! Smile Podoba mi się bardzo. Jest elegancki. Kawalina także (w końcu odmuliliście panowie Cool ) a klip, jak napisałem wcześniej, dobrze że jest w nim dużo materiału filmowego.

BIG UP !!

p.s. Bekę mam jak wchodzi ze zwrotką Musi - jak "wyskakuje" z okienka baszty he he Wink Dobre !

Pozdrówki !
Noybis

PostWysłany: 13-05-2007 10:39   Odpowiedz z cytatem

Okrągły stół... ludzie którzy przy nim siedzą... ponadczasowe wartości... przeszłość nie idąca w parze z teraźniejszością ale mająca nadzieję że jej siostra, przyszłość, będzie lepsza... Złapało mnie za serce to co zrobiliście... Zobaczyłem tamto co już widziałem i co gdzieś tam w środku się zapisało... Choć rzeczywistość często jest inna niż może się wydawać to i tak są pewne przeżycia i uczucia z nimi związane które zbudowały pewne fundamenty dające siłę wszystkim którzy czują się członkami rodziny... Mam nadzieję... że zasiądziemy jeszcze przy tym stole... chociaż na moment... Z Bogiem...
WaC

PostWysłany: 21-05-2007 19:13   Odpowiedz z cytatem

no mnie też to robi...

bardzo dobry klip i nagranie... Cool

POZDRAWIAM
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Excalibur, 83-110 Forum Strona Główna -> Wszystko o Ex... Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Opcje 
Zezwolenia Opcje
Kto jest na Forum Nie możesz pisać nowych tematów