Strona glówna  •  Excalibur  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy  •  Rejestracja  •   Profil  •  50 ostatnich postów  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj 

Poszukiwana okładka M.F.H. KLAN i inne 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Excalibur, 83-110 Forum Strona Główna -> Wszystko o Ex...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor
Wiadomość
PAZUR

PostWysłany: 31-01-2007 01:10   Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pytanie czy jest ktoś w posiadaniu okładki płyty MFH ? Obojetnie czy w wersji cyfrowej czy oryginalnej na papierze ? Byłbym bardzo wdzięczny (i pewnie nie tylko ja Wink ) gdyby ktoś ją udostępnił.
I
I
Poszukuję też okładki płyt: "B.P.M./W.O.P - Pozytywny rap" oraz "H.R.N.A. - Cały czas" - ZKMD wiem że masz tą płytę HRNA z oryginalną okładką (sam Ci ją dałem Razz ) - jak byś miał możliwość zeskanować to było by super !!!!
Pozdrówki i z góry dziękuję tym którzy pomogą Cool
STR

PostWysłany: 31-01-2007 07:28   Odpowiedz z cytatem

Witam. Tak się składa że mam okładeczke B.P.M/W.O.P - Pozytywny R.A.P Smile jak tylko ją przeskanuje to wyślę ci Ziut na maila.

ps. forum to może być dobra sprawa, przynajmniej w jednym miejscu będzie można się dogadać Smile

pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KRS-tian
Administrator

PostWysłany: 31-01-2007 09:58   Odpowiedz z cytatem

Okladka MFH wisi u mnie n scianie jak zapewne wiesz:).Tylkoze coz...ciezki dostep poki co.Jak kiedys wpadne tam to sie zalatwi sprawe:)
PAZUR

PostWysłany: 31-01-2007 12:31   Odpowiedz z cytatem

Radek - będe bardzo wdzięczny Very Happy
Krystian - no wiem wiem Wink i żałuję że nie zeskanowałem jej wcześniej. Ja wogóle miałem ją zeskanowaną od Ciebie ale kiedys jak robiłem formata to zapisałem pliki na CD - niestety nie sprawdziłem od razu czy się wszystko dobrze wypaliło. Okazało się później, że program do nagrywania który miałem tworzył błedny zapis i wszystko poszło się j.....ć
No ale kto tego nie zna he he - teraz jestem bardziej czujny Twisted Evil
macia

PostWysłany: 01-02-2007 12:27   Odpowiedz z cytatem

witam ziutek jak chcesz to mam okładke m.f. hool`s klan hehehe mogę ci podżucić tylko musimy sie zgadać pozdrawiam excalibur familia zawsze po całosci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PAZUR

PostWysłany: 03-02-2007 00:05   Odpowiedz z cytatem

No i super Macia - to musisz wpaść co ją zeskanuje Cool Jeszcze niech tylko ZKMD odnajdzie cd HRNA i będzie si BIG UP !!!
PAZUR

PostWysłany: 12-02-2007 15:30   Odpowiedz z cytatem

Berwi juz nie musisz wracać do kraju - mam już całą okładkę MFH Smile ha ha

Żartuje oczywiście z tym powrotem Razz

Na urodzinki Macia i Memero sprezentowali mi płytkę oryginał Cool dzięki wielkie chłoapki !!!!!!!!!!

Na dniach zeskanuję. Jeśłi ktoś chciałby to niech uderza do mnie na maila.
Jak co może wrzucę na serwer i zapodam linki. Pozdro !!
PAZUR

PostWysłany: 20-04-2007 09:42   Odpowiedz z cytatem

Dzięki pomcy ludzi mam już wszystkie okładki, które szukałem: MFH, BPM - Pozytywny Rap i HRNA - Cały czas. Jeśli chcielibyscie te okładki to piszcie na maila rasziut@tlen.pl

Pozdro i dzięki !!!!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Excalibur, 83-110 Forum Strona Główna -> Wszystko o Ex... Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Opcje 
Zezwolenia Opcje
Kto jest na Forum Nie możesz pisać nowych tematów